Vážení účastníci, závazným přihlášením jste potvrdili účast. Chci Vás ubezpečit, že se zájezd uskuteční, již máme podepsanou smlouvu a Vaše přihlášky jsou závazně zaevidované u cestovní kanceláře Alpina. Nyní máme ještě 3 volná místa, která potřebujeme naplnit a celkem pak můžeme přibrat maximálně 10 účastníků (pokud byste měli ještě nějakého zájemce z řad svých kamarádů, známých budeme rádi). Autobus bude vyjíždět z Chrasti a dle domluvy může na trase zastavit a nabrat Vás (pojede po trase přes Hlinsko - Žďár nad Sázavou - Brno - ...)
Nyní bych Vás poprosit o avízované uhrazení zálohy ve výši 11.000,-Kč / účastník nejpozději do 25.1.2026. Zálohu zasílejte na účet číslo 650749531/0100, VS: 272501. Do zprávy pro příjemce uveďte Příjmení a jméno, za koho platíte (u rodinných příslušníků je možné zaplatit najednou za více účastníků). Pro platbu můžete použít QR kód.
Častý dotaz byl na ubytování. Spí se v penzionech s polopenzí, ubytování by mělo být vybrané s ohledem na zkušenosti cestovky, do této oblasti s klienty jezdí.
V případě potřeby dalšího dotazu se neváhejte obrátit na Jardu Matrase nebo na mě (Tomáš Matras). Informace se budou postupně objevovat zde na stránce zájezdu.- TM -
Závazné přihlášení s vyplněním všech potřebných údajů.
Závazné přihlášky do pondělí 15.12.2025 do 12:00 hod (první vlna) výhradně přes následující formulář: https://forms.gle/PrAewotFpC1Bbwku8
(pečlivě vyplňte všechny údaje).
Přihlašovat se můžete i dále, seznam přihlášených bude možné doplňovat i v průběhu prosince a části ledna 2026 (do 15.12.2025 jsme potřebovali mít základ pro uzavření smlouvy s cestoní kanceláří Alpina).- TM -
V příslušné sekci najdete rozpis zájezdu. - TM -
Otevřena stránka zájezdu, kde budou postupně doplňovány všechny potřebné informace. - TM -