Etapové výsledky
SI Event fanda.vacek@volny.cz
Výsledky
7. závod ligy Vysočiny
Žumberk - 10. 6. 2006
D10
Délka: 1900m Převýšení: 40m Počet kontrol: 7
jméno
registrace
čas
D10N
Délka: 2800m Převýšení: 30m Počet kontrol: 5
1.
Petráčková Kristýna
SJI9851
17.02
OK
2.
Čechová Tereza
SJI9852
17.14
D12
Délka: 2600m Převýšení: 50m Počet kontrol: 8
Voborníková Alena
CTB9451
29.27
Zachová Magdalena
SJI9454
39.10
3.
Kuchťáková Klára
SJH9452
45.31
4.
Benešová Jana
SJH9451
49.03
5.
Novotná Jana
TTR9399
56.06
6.
Kubičková Bára
SJH9551
57.42
7.
Romanovská Františka
SJH9453
60.50
8.
Fialová Věra
TTR9451
61.09
D14
Délka: 3300m Převýšení: 65m Počet kontrol: 13
Teplá Barbora
SJI9351
40.00
Wurzelová Pavlína
OSN9273
40.05
Nováková Alžběta
CTB9351
42.41
Benešová Iveta
SJH9351
47.58
Oulehlová Barbora
PZR9253
48.32
Hamerníková Žaneta
CTB9253
51.24
Švecová Kateřina
JHB9353
52.24
Urbanová Johana
PZR9251
55.43
9.
Mutinská Daniela
HVC9351
56.04
10.
Šrámková Michaela
SJH9352
61.48
11.
Voborníková Kateřina
CTB9252
61.57
12.
Fialková Veronika
CTB9152
69.57
Králová Linda
JHB9351
86.03
DISK
Ordeltová Tereza
CTB9053
1019.26
D16
Délka: 4400m Převýšení: 90m Počet kontrol: 15
Řezníčková Tereza
SJI9056
43.43
Kučerová Lucie
PZR9051
50.04
Lichovníková Alena
PZR9052
55.13
Šťastná Ivana
CTB9156
63.24
Šťastníková Kateřina
JHB9154
67.17
Mutinská Ivana
HVC9151
76.59
Fialková Kateřina
CTB9153
80.57
D18
Délka: 5100m Převýšení: 110m Počet kontrol: 16
Petráčková Klára
SJI9251
45.18
Klusáčková Zuzana
TTR9151
53.52
Kafková Tereza
SJI8956
54.16
Stupalová Tamara
JHB8852
67.12
Kučerová Marie
PZR8851
86.33
Lapčáková Naděžda
PZR8853
95.17
D21C
Délka: 6800m Převýšení: 130m Počet kontrol: 20
Tvarůžková Petra
SJI8452
52.04
Kamenická Lenka
OSN6955
59.35
Gregorová Lenka
CTB8351
68.32
Juračková Kateřina
LPU8353
68.44
Králová Michaela
CTB7959
71.10
Hendrychová Jana
TJH7451
71.22
Rosecká Alena
PZR5654
72.39
Ratkovská Lenka
TTR8551
79.21
Šťastná Alena
CTB7351
79.54
Besedová Petra
CHT7654
80.51
Nešporová Marie
TTR7251
81.00
Dvořáková Eva
OSN7960
90.32
13.
Dvořáčková Jana
TTR7852
96.14
14.
Lazárková Dita
RUZ8753
100.15
D21D
Délka: 4800m Převýšení: 100m Počet kontrol: 13
Hudečková Helena
KTA6951
54.32
Pelikánová Lenka
CTB8061
60.49
Švecová Marcela
JHB7351
73.07
Lhotská Jana
TTR8154
80.56
Suková Renata
PZR7352
81.24
Zachová Jiřina
SJI6553
88.46
Šťastná Hana
CTB7051
100.37
Nováková Alena
CTB6551
116.28
D35
Voborníková Eva
CTB6851
50.56
Kučerová Vladimíra
PZR6460
58.18
Wurzelová Dana
OSN6654
60.05
Klusáčková Jitka
TTR6152
72.02
Mutinská Zdeňka
HVC6453
76.00
Suchá Eva
SJI68
88.19
Gregorová Bibiana
CTB6852
93.46
D45
Křížová Zdenka
PZR5051
69.12
Orálková Libuše
TTR5351
70.34
Fialová Dana
TTR6153
73.25
Jelínková Jana
RUZ5552
76.54
Kučerová Anna
PZR4859
84.07
Stupalová Jana
JHB5451
89.12
Hradecká Dagmar
JHB5651
118.16
H10
Zacha Jiří
SJI9703
31.06
Frýba Dominik
SJI9702
31.53
Vacek Vojtěch
SJI9602
32.53
H10N
H12
Délka: 2900m Převýšení: 70m Počet kontrol: 10
Čech Jan
SJI9601
28.55
Šťastný Jan
CTB9402
32.49
Veselý Jan
PZR9501
34.42
Pokorný Ondřej
SJI9401
36.41
Hledík Jakub
CHT9501
41.26
Kamenický Jeroným
OSN9549
42.23
Kvasnička Štěpán
SJI9406
49.25
Skryja Ondřej
PZR9502
59.17
Zeman Jaroslav
XXX
83.08
Marek Vojtěch
CHT9301
72.42
H14
Délka: 4500m Převýšení: 80m Počet kontrol: 13
Krejsa Vladimír
CHT9202
33.01
Jakoubek Jakub
SJI9303
36.26
Klusáček Jan
TTR9301
41.28
Sitař Václav
PZR9202
43.52
Kamenický Tobiáš
OSN9339
45.11
Suchý Jiří
SJI9201
47.46
Štursa Jiří
CHT9203
52.02
Fuksa Jakub
SJI9307
53.27
Pátek Jaroslav
PZR9303
53.49
Nedvěd Antonín
PZR9207
57.25
Lustyk Martin
CHT9208
95.59
Žemlička Lukáš
CTB9302
105.12
Gregor Petr
CTB9301
117.13
Hrnčíř Jakub
CHT9204
108.06
Jelínek Michal
CHT9209
148.41
H16
Délka: 6400m Převýšení: 130m Počet kontrol: 19
Kaser Dan
JHB9103
60.31
Růžička Adam
TTR9006
63.16
Hájek Lukáš
CHT9103
73.46
Kohout Daniel
TTR9005
77.45
Šnobr Michal
SJI9102
78.26
Introvič Jan
91.09
Žemlička Tomáš
CTB9102
95.05
Štefec Jaroslav
CHT9101
97.33
Introvičová Sabina
97.11
MS OK
H18
Délka: 8400m Převýšení: 175m Počet kontrol: 23
Hladílek Jan
PZR8814
78.48
Kamenický Matěj
OSN9036
79.06
Novohradský Petr
PZR8903
82.41
Fousek Jindřich
OSN8900
89.34
Prudič Rostislav
PZR8812
91.49
Píro Matěj
TTR8802
121.31
H21C
Délka: 11600m Převýšení: 230m Počet kontrol: 29
Rajnošek Zdeněk
ZBM8506
66.23
Rajnošek Matěj
OSN8800
83.55
Král Michal
CTB8201
89.46
Rakovec Michal
SCP6901
92.01
Kratochvíl Martin
SJI8304
Král Aleš
CTB7801
92.59
Machút František
PHK8502
96.30
Kadlec Jan
SJI8306
99.05
Kopáček Miroslav
CHT6049
99.48
Hájek Štěpán
CTB8901
100.48
KSU6345
101.20
Hájek Jakub
CTB8701
101.57
Kříž Lukáš
TTR8201
118.51
Slabý Jan
ZHR7901
123.29
H21D
Délka: 6300m Převýšení: 150m Počet kontrol: 18
Dvořáček Jiří
TTR7502
52.37
Kuban Jiří
CHT8401
64.34
Dvořáček Jan
TTR7701
64.44
Martinec Petr
CHT8502
67.27
Chalupník Martin
ZHR7900
70.14
Kempa Miroslav
PZR8905
83.41
Klusáček Luděk
CTB7802
85.58
Frýba Robert
SJI6802
86.35
Kříž Martin
PZR7801
86.51
Klumpar Jiří
CHT7702
96.04
Pavlata Roman
102.05
Vacek Milan
SJI6901
104.20
Rošokta Josef
104.53
Šmíd Vlastimil
CHT
115.30
15.
Zacha Pavel
SJI6401
125.57
16.
133.04
17.
Hanousek Martin
CTB7910
135.01
Ropek Tomáš
79.03
H35
Voborník Petr
CTB6601
Nešpor Jan
TTR6101
78.00
Mutinský Viktor
HVC6503
84.12
Skryja Bořivoj
PZR6106
86.45
88.40
Kubičko Petr
SJH6901
Chotětický Václav
MAS5200
97.04
Beneš Jan
SJH7001
100.32
Beneš Vladimír
SJI5801
101.34
Novohradský Jan
PZR5309
106.43
Kafka Václav
SJI6001
108.05
Žanda Jan
CTB6701
109.31
Kinc Vladimír
PZR6008
110.41
Petráček Aleš
SJI6301
117.02
Lichovník Tomáš
PZR6401
119.05
Veselský Martin
TTR6999
124.45
Sysel Svatobor
TTR6202
127.45
18.
Suk Marek
PZR6701
141.35
H45
Wurzel Břetislav
OSN6005
55.51
Klusáček Martin
TTR5601
59.50
Kopecký Zdeněk
JHB6001
60.42
Orálek Miroslav
TTR5201
63.00
Hrstka Vladislav
JHB5702
72.41
Kubálek Zdenek
RUZ5306
74.47
Hradecký Luděk
JHB5601
84.48
Fiala Petr
TTR6102
97.22
Chalupník Stanislav
ZHR5600
100.41
Novák Zdeněk
CTB5901
144.03
Kamenický Radan
OSN6004
51.20
Šíma Ladislav
PZR5201
59.59
H55
Vodrážka Oldřich
HVC4701
49.46
Gřunděl Ivan
SJH4201
50.58
Pospíšil Jiří
PZR4321
51.55
Blecha Ladislav
FJI5106
55.53
Kříž Pavel
ZHR4800
59.25
Nepejchal Bohumil
PZR3904
64.01
Rejpal Petr
SCP4100
65.30
Pelz Lubomír
PZR4901
Matějka Leo
SJI3325
70.25
Kruml František
TTR3601
87.43
Dobiáš Jaroslav
PZR4501
90.12
H87
Délka: 2900m Převýšení: 55m Počet kontrol: 12
Hamerník Jaroslav
BUP1901
134.28
HDR
Kafka Matěj
SJI9903
14.06
Voborník Jakub
CTB0001
15.54
CTB9901
16.12
Švecová Veronika
JHB9952
TTR0101
22.43
Čech Petr
SJI0001
23.12
Kopecká Kristýna
JHB0151
24.18
Miličevič Marin
PZR9901
25.32
Vacková Anna
27.35
Kopecká Šárka
JHB9951
39.09
Besedová Katka
CHT0351
50.59
TPR
Zacha Ondřej
SJI9304
52.40
Pošvář Vojta
58.41
Švec Petr
JHB7101
Vavroušek Pavel
ZHR
84.05
Vaňková Olga
93.43
Kuchťáková Lucie
SJH7451
71.17
10-06-2006 14:09:45
strana 1