Startovní listina po oddílech
SI Event fanda.vacek@volny.cz
Startovní listina oddílů
7. závod ligy Vysočiny
Žumberk 10. 6. 2006
BUP - TJ Sokol Borová u Poličky
kat.
jméno
registrace
SI
start
1.
H87
Hamerník Jaroslav
BUP1901
51919
7.00
CHT - SK Chrast
D21C
Besedová Petra
CHT7654
51776
41.00
2.
H10
Klimeš Jan
CHT9503
53177
3.
H12
Hledík Jakub
CHT9501
53141
39.00
4.
Jelínek Lukáš
CHT9401
53155
55.00
5.
Marek Vojtěch
CHT9301
232865
63.00
6.
Novotný Vojtěch
CHT9502
53145
87.00
7.
Právec David
CHT9504
232867
31.00
8.
H14
Hrnčíř Jakub
CHT9204
49886
72.00
9.
Jelínek Michal
CHT9209
232880
24.00
10.
Krejsa Vladimír
CHT9202
52158
80.00
11.
Lustyk Martin
CHT9208
53174
12.00
12.
Meduna Bohdan
CHT9302
53173
48.00
13.
Štursa Jiří
CHT9203
53158
56.00
14.
H16
Burkoň Tomáš
CHT9105
53148
86.00
15.
Hájek Lukáš
CHT9103
53156
62.00
16.
H21D
Martinec Petr
CHT8502
52168
27.00
17.
HDR
Besedová Katka
CHT0351
51777
0.00
CTB - SK Chotěboř
D12
Voborníková Alena
CTB9451
4536
26.00
D14
Fialková Veronika
CTB9152
0
69.00
Hamerníková Žaneta
CTB9253
25.00
Nováková Alžběta
CTB9351
232855
17.00
Ordeltová Tereza
CTB9053
49.00
Voborníková Kateřina
CTB9252
4752
77.00
D16
Fialková Kateřina
CTB9153
232853
52.00
Šťastná Ivana
CTB9156
76.00
Gregorová Lenka
CTB8351
51838
71.00
Králová Michaela
CTB7959
52139
36.00
Šťastná Alena
CTB7351
51829
6.00
D21D
Nováková Alena
CTB6551
232857
70.00
Pelikánová Lenka
CTB8061
232874
94.00
Šťastná Hana
CTB7051
232871
D35
Gregorová Bibiana
CTB6852
53132
13.00
Voborníková Eva
CTB6851
51837
43.00
Šťastný Jan
CTB9402
416222
75.00
18.
Gregor Petr
CTB9301
53411
4.00
19.
Málek Jiří
CTB9203
232866
20.
Žemlička Lukáš
CTB9302
16.00
21.
Žemlička Tomáš
CTB9102
53134
78.00
22.
H21C
Hájek Jakub
CTB8701
51828
23.
Hájek Štěpán
CTB8901
4681
24.
Král Aleš
CTB7801
51835
93.00
25.
Král Michal
CTB8201
51831
3.00
26.
Šťastný Karel
CTB7901
51830
33.00
27.
Hanousek Martin
CTB7910
4678
28.
Klusáček Luděk
CTB7802
232875
35.00
29.
H35
Voborník Petr
CTB6601
51836
30.
Žanda Jan
CTB6701
53140
22.00
31.
H45
Novák Zdeněk
CTB5901
232854
32.
Gregor Lukáš
CTB0101
53131
33.
Voborník Jakub
CTB0001
53133
34.
CTB9901
53200
FJI - SK Free Jihlava
H55
Blecha Ladislav
FJI5106
51989
38.00
HVC - SK Hlinsko
Mutinská Daniela
HVC9351
131
37.00
Mutinská Ivana
HVC9151
52324
Mutinská Zdeňka
HVC6453
51751
8.00
Štěpánek Milan
HVC8301
52322
11.00
Mutinský Viktor
HVC6503
51752
Vodrážka Oldřich
HVC4701
52323
2.00
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Králová Linda
JHB9351
4630
61.00
Švecová Kateřina
JHB9353
4670
Šťastníková Kateřina
JHB9154
49820
D18
Králová Iveta
JHB8952
53615
88.00
Stupalová Tamara
JHB8852
52352
Švecová Marcela
JHB7351
4676
D45
Hradecká Dagmar
JHB5651
53613
Stupalová Jana
JHB5451
52354
Velíšková Emílie
JHB5652
4642
JHB9006
4751
82.00
Kaser Dan
JHB9103
4682
90.00
Hradecký Luděk
JHB5601
53627
Hrstka Vladislav
JHB5702
52357
1.00
Kopecký Zdeněk
JHB6001
52360
46.00
Kopecká Kristýna
JHB0151
49830
Kopecká Šárka
JHB9951
52359
Švecová Veronika
JHB9952
4679
TPR
Švec Petr
JHB7101
4775
KSU - Klub vytrval. sportů Šumperk
Rajnošek Zdeněk
KSU6345
52963
18.00
KTA - SK OB Kotnov Tábor
Hudečková Helena
KTA6951
301647
LPU - Lokomotiva Pardubice
Juračková Kateřina
LPU8353
9236
MAS - KČT Aš
Chotětický Václav
MAS5200
7886
28.00
OSN - SK Orient. sporty Nové Město
Wurzelová Pavlína
OSN9273
52138
73.00
Dvořáková Eva
OSN7960
51979
91.00
Kamenická Lenka
OSN6955
51969
Wurzelová Dana
OSN6654
52145
Kamenický Jeroným
OSN9549
51995
51.00
Kamenický Tobiáš
OSN9339
51993
H18
Fousek Jindřich
OSN8900
53441
Kamenický Matěj
OSN9036
51990
Rajnošek Matěj
OSN8800
52965
Kamenický Radan
OSN6004
51960
Wurzel Břetislav
OSN6005
52146
PZR - SKP Žďár nad Sázavou
Oulehlová Barbora
PZR9253
52970
29.00
Urbanová Johana
PZR9251
232496
21.00
Kučerová Lucie
PZR9051
4680
60.00
Lichovníková Alena
PZR9052
53655
84.00
Kučerová Marie
PZR8851
4540
Lapčáková Naděžda
PZR8853
232483
Rosecká Alena
PZR5654
51900
Suková Renata
PZR7352
410374
Kučerová Vladimíra
PZR6460
52307
Kučerová Anna
PZR4859
8704
Křížová Zdenka
PZR5051
49821
Skryja Ondřej
PZR9502
53149
Veselý Jan
PZR9501
8701
Nedvěd Antonín
PZR9207
53139
64.00
Sitař Václav
PZR9202
232348
Havelka Pavel
PZR8904
8705
Hladílek Jan
PZR8814
49824
Novohradský Petr
PZR8903
53700
85.00
Prudič Rostislav
PZR8812
53709
Kempa Miroslav
PZR8905
232360
15.00
Kříž Martin
PZR7801
8710
Kinc Vladimír
PZR6008
301209
Lichovník Tomáš
PZR6401
53675
Novohradský Jan
PZR5309
232741
Skryja Bořivoj
PZR6106
4644
Suk Marek
PZR6701
410394
Šíma Ladislav
PZR5201
52310
10.00
Dobiáš Jaroslav
PZR4501
53651
Nepejchal Bohumil
PZR3904
8706
34.00
Pelz Lubomír
PZR4901
52308
Pospíšil Jiří
PZR4321
49847
14.00
Miličevič Marin
PZR9901
128
RUZ - TJ Růžená
Lazárková Dita
RUZ8753
416123
66.00
Jelínková Jana
RUZ5552
51922
32.00
Kubálek Zdenek
RUZ5306
49887
19.00
Kodys Václav
RUZ5105
51920
SCP - AC Sparta Praha
Rakovec Michal
SCP6901
52109
Rejpal Petr
SCP4100
410733
54.00
SJH - Slovan Jindřichův Hradec
Benešová Jana
SJH9451
336780
Kubičková Bára
SJH9551
331630
Kuchťáková Klára
SJH9452
331321
Benešová Iveta
SJH9351
336772
65.00
Šrámková Michaela
SJH9352
331767
45.00
Benešová Iva
SJH7051
109
Kuchťák Martin
SJH9501
330558
83.00
Beneš Jan
SJH7001
336767
58.00
Kubičko Petr
SJH6901
51141
Gřunděl Ivan
SJH4201
301345
Kuchťáková Lucie
SJH7451
331394
SJI - OK Jihlava
D10N
Čechová Tereza
SJI9852
232329
Petráčková Kristýna
SJI9851
336763
9.00
Zachová Magdalena
SJI9454
219260
30.00
Teplá Barbora
SJI9351
219247
53.00
Boudová Zuzana
SJI9055
301266
Řezníčková Tereza
SJI9056
53452
Kafková Tereza
SJI8956
52335
Petráčková Klára
SJI9251
301283
Kratochvílová Lucie
SJI8755
301257
Panáčková Lucie
SJI8756
52305
Tvarůžková Petra
SJI8452
51765
Zachová Jiřina
SJI6553
336773
Šaterová Monika
SJI6551
301282
Frýba Dominik
SJI9702
253124
Vacek Vojtěch
SJI9602
336769
Zacha Jiří
SJI9703
336768
Čech Jan
SJI9601
232322
79.00
Kvasnička Štěpán
SJI9406
336774
67.00
Pokorný Ondřej
SJI9401
301239
59.00
Fuksa Jakub
SJI9307
336779
Jakoubek Jakub
SJI9303
301293
40.00
Suchý Jiří
SJI9201
301278
Škrabánek Matěj
SJI9203
301219
Šnobr Michal
SJI9102
301218
Kratochvíl Jan
SJI8816
301275
Beneš Lukáš
SJI8600
52325
Hendrych Martin
SJI7828
51775
Kadlec Jan
SJI8306
52331
Kratochvíl Martin
SJI8304
4537
Frýba Robert
SJI6802
253125
23.00
Vacek Milan
SJI6901
219243
Zacha Pavel
SJI6401
336776
47.00
Beneš Vladimír
SJI5801
301246
Kafka Václav
SJI6001
301295
35.
Petráček Aleš
SJI6301
53455
36.
SJI6601
301242
37.
Vácha Jiří
SJI5414
52153
38.
Matějka Leo
SJI3325
52162
39.
Čech Petr
SJI0001
336770
40.
Fuksová Karolína
SJI9853
336764
41.
Kafka Matěj
SJI9903
124
TJH - TJ OK Tolar
Hendrychová Jana
TJH7451
51354
TJP - Sokol Troja
Peterka František
TJP4900
8861
TTR - OOB Třebíč
Fialová Věra
TTR9451
232500
Novotná Jana
TTR9399
232497
Klusáčková Zuzana
TTR9151
116
68.00
Dvořáčková Jana
TTR7852
52230
96.00
Nešporová Marie
TTR7251
52242
Ratkovská Lenka
TTR8551
515158
Lhotská Jana
TTR8154
224888
74.00
Klusáčková Jitka
TTR6152
303944
Fialová Dana
TTR6153
220397
Orálková Libuše
TTR5351
52253
Klusáček Jan
TTR9301
303912
Kohout Daniel
TTR9005
117
Růžička Adam
TTR9006
232859
Píro Matěj
TTR8802
52239
Fiala Martin
TTR8801
515502
Kříž Lukáš
TTR8201
515159
Dvořáček Jan
TTR7701
52240
Dvořáček Jiří
TTR7502
52250
Věžník Roman
TTR7901
52246
Nešpor Jan
TTR6101
52248
Sysel Svatobor
TTR6202
52238
Veselský Martin
TTR6999
236996
Fiala Petr
TTR6102
232856
Klusáček Martin
TTR5601
303960
Koudelný Jiří
TTR5401
52251
Orálek Miroslav
TTR5201
52252
Kruml František
TTR3601
416215
50.00
TTR0101
52235
ZBM - SK Žabovřesky Brno
ZBM8506
515128
ZHR - TJ Zhoř
Slabý Jan
ZHR7901
52150
Chalupník Martin
ZHR7900
416165
Chalupník Stanislav
ZHR5600
52151
Kříž Pavel
ZHR4800
08-06-2006 8:46:39
strana 1